Płatność

Zamówienia w sklepie internetowym nianabasco.pl, można opłacać na trzy sposoby:

  • płatność przy odbiorze
  • płatność online za pomocą PayU
  • płatność przelewem na konto MBank 90 1140 2004 0000 3002 7940 6079

Dostawa

Zamówiony towar będzie dostarczony za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS, DHL, Poczta Polska. W formularzu zamówienia należy podać adres pod który kurier będzie mógł dostarczyć przesyłkę w godzinach 9-17, od poniedziałku do piątku. Zamówienia prosimy składać z odpowiednim wyprzedzeniem czasowym. Sklep Nina Basco dokłada wszelkich starań aby zamówienie zostało zrealizowane jak najszybciej, ale minimalny czas realizacji zamówienia od momentu złożenia do odbioru butów przez klienta wynosi minimum 2-3 dni robocze.

Za jedną przesyłkę koszt wynosi:

Przedpłata:

  • DHL – 17 zł
  • UPS – 21 zł
  • Poczta Polska – 13 zł

Płatność przy odbiorze:

  • Przesyłka kurierska – 29.90 zł

Zamówienia złożone po godzinie 17 w dni powszednie, w soboty, w niedziele oraz święta będą rozpatrywane następnego dnia roboczego. W przypadku płatności przy odbiorze towar zostanie wysłany w ciągu 2 dni roboczych, natomiast przedpłata będzie realizowana po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie. W 90% przypadków przesyłka jest dostarczana w następny dzień roboczy od momentu odebrania paczki przez kuriera.

Wysyłki zagraniczne na terenie Unii Europejskiej

Wysyłka zamówień poza granice Polski jest możliwa tylko po wykonaniu przedpłaty. Obsługujemy tylko kraje należące do Unii Europejskiej. Przesyłki są wysyłane Pocztą Polską. Koszt wysyłki to 75 zł.

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).