Jesteś Piękna kiedy jesteś Sobą

person Posted By: list In: On: comment Comment: 0 favorite Hit: 1188

W dniu 05.11 odbyło się spotkanie w ramach kampanii „Jesteś piękna kiedy jesteś sobą” udział w tym wydarzeniu wzięło mnóstwo kobiet które zgłosiły się by współtworzyć to wydarzenie z nami i z Paula Tumala która jest ambasadorką naszej marki. 

Spotkanie to przedsmak tego co będzie się działo 15.11 w hotelu Bellotto gdzie podczas pokazu wybrane kobiety w ciąży razem z naszą ambasadorką zaprezentują kolekcje naszej marki. Pod hasłem „Jesteś piękna kiedy jesteś Sobą”
Podczas IX gali magazynu businesswoman and life która odbyła się 15.11 w hotelu Bellotto w Warszawie  na rzecz Fundacji Ewy Błaszczyk A kogo?  i Kliniki Budzik odbył się pokaz najnowszej kolekcji butów Nina Basco. Bohaterkami tego wydarzenia  były przyszłe mamy, które zgodnie z  mottem pokazu "Jesteś piękna kiedy jesteś sobą" pokazały że kobieta jest piękna i może czuć się wyjątkowo w każdym etapie swojego życia.
Na wybiegu można było zobaczyć m.in Paulę Tumala , Magdalenę Waligórska, Magdę Pyznar pokaz z widowni obejrzała m.in Anna Jurksztowicz, Ewa Błaszczyk, Maja Sablewska, Olga Buława, Karolina Nowakowska, Laura Samojłowicz i wielu innych gości.

In Same Category

Related by Tags

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

Rejestracja

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password