Jesteś piękna kiedy jesteś Sobą

W dniu 05.11 odbyło się spotkanie w ramach kampanii „Jesteś piękna kiedy jesteś sobą” udział w tym wydarzeniu wzięło mnóstwo kobiet które zgłosiły się by współtworzyć to wydarzenie z nami i z Paula Tumala która jest ambasadorką naszej marki. 

Spotkanie to przedsmak tego co będzie się działo 15.11 w hotelu Bellotto gdzie podczas pokazu wybrane kobiety w ciąży razem z naszą ambasadorką zaprezentują kolekcje naszej marki. Pod hasłem „Jesteś piękna kiedy jesteś Sobą”
Podczas IX gali magazynu businesswoman and life która odbyła się 15.11 w hotelu Bellotto w Warszawie  na rzecz Fundacji Ewy Błaszczyk A kogo?  i Kliniki Budzik odbył się pokaz najnowszej kolekcji butów Nina Basco. Bohaterkami tego wydarzenia  były przyszłe mamy, które zgodnie z  mottem pokazu "Jesteś piękna kiedy jesteś sobą" pokazały że kobieta jest piękna i może czuć się wyjątkowo w każdym etapie swojego życia.
Na wybiegu można było zobaczyć m.in Paulę Tumala , Magdalenę Waligórska, Magdę Pyznar pokaz z widowni obejrzała m.in Anna Jurksztowicz, Ewa Błaszczyk, Maja Sablewska, Olga Buława, Karolina Nowakowska, Laura Samojłowicz i wielu innych gości.

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).